دانلود آلبوم جدید بابک بوبان به نام بخوان

 • asamp3
 • آلبوم جدید
 • ۱۵ام دی ۱۳۹۴
 • بدون نظر

  دانلود آلبوم جدید بابک بوبان به نام بخوان

  دانلود آلبوم جدید بابک بوبان به نام بخوان

  دانلود آلبوم جدید بابک بوبان به نام بخوان

  می تراود مهتاب
  می درخشد شب تاب
  نیست یک دم شکند خواب به چشم کس و لیک
  غمِ این خفته چند
  خواب در چشم تَرم می شکند
  ده ها سال از سرودن این شعر توسط علی اسفندیاری می گذرد و هنوز، آنها که «غمِ این خفته چند» را دارند، از ترنم سروده نیما سیر نمی شوند. بابک بوبان هم یکی از آنهاست و نیما یوشیج می خواند در «بخوان».
  آلبوم «بخوان» اثری آوازی در موسیقی ایرانی است که خوانندگی و آهنگسازی آن را بابک بوبان انجام داده است. ترانه های این آلبوم همگی از سروده های نیما یوشیج هستند و سرور زرهگر قطعات را برای سولوهای بادی و سازهای زهی تنظیم کرده است.
  این آلبوم پنج آهنگ دارد که «در نخستین ساعت شب»، «مهتاب»، «ماخ اولا»، «در شب سرد زمستانی» و «بخوان ای همسفر با من» نام دارند. ناصر رحیمی، علیرضا خورشیدفر، داوود منادی، پویا خوش آهنگ، سینا جهان آبادی، علی جعفری پویان، حسن فراهانی، محمدحسین پورمعین و مسعود تاجیک با فلوت، اُبوا، کلارینت، ترومپت، ویولن، ویولا، ویولنسل و کنترباس در این آلبوم به نوازندگی پرداخته اند.
  بابک بوبان شاگرد فرامرز پایور و محمدرضا شجریان بوده و آثار آوازی اش را اغلب با اشعاری نو از نیما یوشیج، احمد شاملو و مهدی اخوان ثالث خلق کرده است. علاوه بر این، او در زمینه بداهه نوازی و موسیقی برای کودکان و نوجوانان نیز فعالیت دارد.
  سرور زرهگر نیز نزد رحمت الله بدیعی، علی تجویدی، حسین علیزاده و علی اکبر شکارچی آموزش دیده و موسس و سرپرست ارکستر زهی تذرو است.

   

  در نخستین ساعت شب
  مهتاب
  ماخ اولا
  در شب سرد زمستانی
  بخوان ای همسفر با من

  این مطلب را به اشتراک بگذارید

  یاهو مسنجر بالاترین فیس نما کلوب فریندفید ایمیل خوشمزه دیگ تویتر فیس بوک گوگل پلاس

  
  
  برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید
  ابر برچسب ها :
  بروزترین سایت آلبوم دانلود آلبوم دانلود موسیقی جدید ایرانی دانلود آلبوم جدید با لینک مستقیم دانلود آلبوم جدید آهنگ جدید سایت آسا Mp3 بروزترین سایت آهنگ asamp3 دانلود دانلود آهنگ دانلود آهنگ جدید با لینک مستقیم بروزترین سایت موزیک آسا Mp3 دانلود آهنگ جدید