دانلود آلبوم جدید عبدالله روا و مهدی قزل به نام پنجره های تشنه

 • asamp3
 • آلبوم جدید , خرید آلبوم
 • ۱۳ام آذر ۱۳۹۴
 • بدون نظر

  دانلود آلبوم جدید عبدالله روا و مهدی قزل به نام پنجره های تشنه

  دانلود آلبوم جدید عبدالله روا و مهدی قزل به نام پنجره های تشنه

  دانلود آلبوم جدید عبدالله روا و مهدی قزل به نام پنجره های تشنه

  «خادم، نفر جلویی مرا که به بیرون راهنمایی کرد، سید افضل با دست به در باز اشاره کرد و گفت: تفضل. در کوتاه بود. خم شدم. باید برای ورود به ضریح حسین، احترام کرد. پایم را داخل گذاشتم. زانویم شل شد. دستم را به صندوق چوبی روی قبر گرفتم که نیفتم. همه چیز را از پشت پرده‌ ای از آب و اشک، موج‌ موج می‌ دیدم. خادمی که روبرویم ایستاده بود، لب می ‌جنباند و نمی ‌فهمیدم چه می ‌گوید. من درست رفته بودم در آغوش محبت حسین. یک چیزی در دلم منفجر شد. بغضم رها شد. حالا صداهای اطراف را می ‌شنیدم. به خودم که آمدم، کنار قبر نشسته بودم…»
  سه هفته با ضریحش سفر کرده و حالا اینجاست، در کربلا، کنار خودش. سه هفته پا به پای کاروانی از شور و عشق آمده، کاروانی که با ضریح جدید حرم امام حسین – ضریحی که هر صد سال یک بار ساخته می شود- از قم به راه افتاده و بعد از گذر از تهران و ساوه و اراک و بروجرد و خرم آباد و اندیمشک و دزفول و شوشتر و اهواز و آبادان و خرمشهر و باز اهواز، از مرز مهران به کربلا رفته و در این مسیر، در هر شهر، خیل مردم کیلومترها به استقبال و بدرقه کاروان آمده اند و حاجت ها، آرزوها و دعاهای خود را همسفر ضریح سیدالشهدا کرده اند.
  کتاب صوتی «پنجره های تشنه» سفرنامه و شرح خاطرات مهدی قزلی از همراهی با کاروان حمل ضریح ساخته شده برای حرم اباعبدالله از قم تا کربلا است. نسخه صوتی این کتاب توسط انتشارات سوره مهر و با صدای عبدالله روا؛ مجری و گوینده رادیو و تلویزیون منتشر شده است.
  موسیقی این کتاب صوتی؛ ساخته معین فتحی در جهت فضاسازی و متناسب با حال و هوای فصل های گوناگون کتاب خلق شده است. آواز طهمورث شاهمراد نیز بیشتر با تکرار اصوات و آواها، همگام با موسیقی است. معین فتحی، ارسلان علیزاده، صابر موسوی، علی زارعین و طهمورث شاهمراد با پیانو، ویولنسل، کلارینت، ترومپت، سازهای کوبه ای و سه تار در این کتاب صوتی به نوازندگی پرداخته اند.

  پنجره های تشنه ۱
  پنجره های تشنه ۲
  پنجره های تشنه ۳
  پنجره های تشنه ۴
  پنجره های تشنه ۵
  پنجره های تشنه ۶
  پنجره های تشنه ۷
  پنجره های تشنه ۸
  پنجره های تشنه ۹
  پنجره های تشنه ۱۰
  پنجره های تشنه ۱۱
  پنجره های تشنه ۱۲
  پنجره های تشنه ۱۳
  پنجره های تشنه ۱۴
  پنجره های تشنه ۱۵
  پنجره های تشنه ۱۶

  این مطلب را به اشتراک بگذارید

  یاهو مسنجر بالاترین فیس نما کلوب فریندفید ایمیل خوشمزه دیگ تویتر فیس بوک گوگل پلاس

  
  
  برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید
  ابر برچسب ها :
  بروزترین سایت آلبوم دانلود آلبوم دانلود موسیقی جدید ایرانی دانلود آلبوم جدید با لینک مستقیم دانلود آلبوم جدید آهنگ جدید سایت آسا Mp3 بروزترین سایت آهنگ asamp3 دانلود دانلود آهنگ دانلود آهنگ جدید با لینک مستقیم بروزترین سایت موزیک آسا Mp3 دانلود آهنگ جدید