دانلود آلبوم جدید محمد صداقت به نام ۴ سیم

 • asamp3
 • آلبوم جدید , خرید آلبوم
 • ۲۶ام آبان ۱۳۹۴
 • بدون نظر

  دانلود آلبوم جدید محمد صداقت به نام ۴ سیم

  دانلود آلبوم جدید محمد صداقت به نام 4 سیم

  دانلود آلبوم جدید محمد صداقت به نام ۴ سیم

  بدون هیچ تردیدی راک است. «۴ سیم» را می گویم؛ آلبوم محمد صداقت. با این حال، به عنوان یک آلبوم راک، آلبوم عجیبی است. می پرسید چرا؟ آخر مگر چند آلبوم راک را سراغ دارید که در میان همهمه گیتار و درامز، صدای دف و تنبک و زنبورک در آن به گوش برسد؟ آنقدر که گاهی شک می کنی که واقعا راک است؟! اما در نهایت، پس از گذر از پیچ و خم های موزیک تلفیقی، ریتم های پیچیده و ضدضرب و سازهای ایرانی، «۴ سیم» قطعا راک است.
  آلبوم «۴ سیم» یک آلبوم بی کلام راک ایرانی است که هشت قطعه دارد و توسط شرکت آوای سکوت چنگ منتشر شده است. قطعات آن «آغاز»، «جستجو»، «خیزش (قسمت اول)»، «خیزش (قسمت دوم)»، «امید»، «پرسش»، «شورش» و «تاب خالی» نام دارند.
  آهنگسازی این آلبوم را محمد صداقت و تنظیم قطعات آن را میلاد عدل انجام داده اند. همچنین محمد صداقت، ژوبین عسکریه، محمد خرمی نژاد، میلاد فرهمند یار، علی سبزواری و میلاد عدل با گیتار بیس، درامز و سازهای کوبه ای، دف، تنبک، دیجیریدو، زنبورک، اسپرینگ درام، زنگ تبتی، واوا تیوب، شیکر و کیبورد در این آلبوم به نوازندگی پرداخته اند. البته با توجه به اینکه آهنگساز آلبوم، خود گیتار بیس می نوازد، نقش این ساز در «۴ سیم» بسیار پررنگ است.
  محمد صداقت در کاور آلبوم درباره «۴ سیم» متنی نوشته که نام همه قطعات آلبوم در آن آمده است «از آغاز قصه می گویم، در جستجوی راه، سرمایه ام امید، شروع سفرم خیزش، و پرسشی که چون شورش شاخه های تاک می روید، و خواب های شبانه ام، پر از حیاط خلوت و یک تاب خالی و برگ های افتاده به خاک…».
  با خرید و دانلود آلبوم «۴ سیم» محمد صداقت از بیپ تونز، از این هنرمند حمایت کنید.

  آغاز
  جستجو
  خیزش (قسمت اول)
  خیزش
  امید
  پرسش
  شورش
  تاب خالی

  این مطلب را به اشتراک بگذارید

  یاهو مسنجر بالاترین فیس نما کلوب فریندفید ایمیل خوشمزه دیگ تویتر فیس بوک گوگل پلاس

  
  
  برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید
  ابر برچسب ها :
  بروزترین سایت آلبوم دانلود آلبوم دانلود موسیقی جدید ایرانی دانلود آلبوم جدید با لینک مستقیم دانلود آلبوم جدید آهنگ جدید سایت آسا Mp3 بروزترین سایت آهنگ asamp3 دانلود دانلود آهنگ دانلود آهنگ جدید با لینک مستقیم بروزترین سایت موزیک آسا Mp3 دانلود آهنگ جدید