دانلود کتاب سرگذشت مرتضی پاشایی

 • asamp3
 • خبرها
 • ۲۳ام آذر ۱۳۹۴
 • بدون نظر

  دانلود کتاب سرگذشت مرتضی پاشایی

  کتاب سرگذشت مرتضی پاشایی منتشر شد

  The book is the story of Morteza Pashaei

  نویسنده : شهناز محلوجیان

  دانلود کتاب سرگذشت مرتضی پاشایی

  دانلود کتاب سرگذشت مرتضی پاشایی

  مرتضی پاشایی (۱۳۶۳-۱۳۹۳)، خواننده پاپ است که در ۱۳۸۹ با قرار دادن ترانه‌هایش در اینترنت به شهرت رسید.

  او نخستین آلبوم رسمی خود، «یکی هست» را در ۱۳۹۱ منتشر کرد. آلبوم‌های «گل بیتا» و «اسمش عشقه» دو آلبوم دیگر او هستند که تا پیش از درگذشتش به‌صورت رسمی منتشر نشده ‌بود و آلبوم «اسمش عشقه» در تابستان ۹۴ به طور رسمی منتشر شد.

  ناشر در مقدمه «سی: سرگذشت زنده‌یاد مرتضی پاشایی» می‌نویسد:« مسلم است غم و درد پرواز معصومانه‌ مرتضیِ عزیز هیچگاه از دل خانواده و تمام کسانی که عاشقانه دوستش داشتند و دارند، بیرون نخواهد رفت… .

  هدف از انتشار این اثر اسطوره سازی نبوده و نیست، اسطوره بودن را نه ما، نه نویسنده و نه هیچ‌کس دیگری تعیین نمی‌کند. اسطوره به ذات خود، اسطوره است چه ما تأییدش کنیم و چه تکذیب.

  هدف خانواده، نویسنده و ناشر این اثر به تصویر کشیدن زندگی جوانی است بی ادعا که با وجود بیماری سخت و درد و عذاب فراوان ناشی از آن به جای کنج عزلت گزیدن و خاموشی ابدی، کمر به مبارزه با بیماری بست و تا آخرین نفس امیدوار به زندگی، مردانه ایستاد و جنگید. ایستاد تا ابد در یادها بماند و ابدی شود.

  مرتضی پاشایی را خواهید خواند که هیچ‌گاه به آن پرداخته نشده. ناگفته‌‎هایی از تولد، جوانه زدن، عشق، به اوج رسیدن، از جوانی که از مرتضی آموخت چگونه می‌توان به سرطان خندید و از آن لذت برد… ».

  * ۵۰درصد از مبلغ فروش این کتاب از سوی نویسنده صرف امور خیریه می‌شود.

  این مطلب را به اشتراک بگذارید

  یاهو مسنجر بالاترین فیس نما کلوب فریندفید ایمیل خوشمزه دیگ تویتر فیس بوک گوگل پلاس

  
  
  برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید
  ابر برچسب ها :
  بروزترین سایت آلبوم دانلود آلبوم دانلود موسیقی جدید ایرانی دانلود آلبوم جدید با لینک مستقیم دانلود آلبوم جدید آهنگ جدید سایت آسا Mp3 بروزترین سایت آهنگ asamp3 دانلود دانلود آهنگ دانلود آهنگ جدید با لینک مستقیم بروزترین سایت موزیک آسا Mp3 دانلود آهنگ جدید